ORAL SEKS

ORAL SEKS

  • 6379
  • 0

İstemek Yerine Yardım Edin, Öğrenin ve Yaşayın

Basit değil mi? Çoğu zaman, peşinde olduğunuz şeyi elde etmek çok kolaydır. Aslında cevap her zaman gözümüzün önündedir ama bunu fark etmeyiz.

Aslında kadınlar da fantezileri ve arzuları dayanılmaz buluyor. Üstelik, partnerleri ile yaşanan, yaşanabilen bir çok fanteziyi, sırasıyla, adım adım yaşayıp hissederek sürece daha fazla dahil olabilirler. Yapılan en büyük hata sormak, sorgulamaktır. Hissettirerek yaşanılan fantezileri kim sevmez ki?

Ancak, erkeğinizin yapmasını istediğiniz arzularınızı dile getirmenin sözsüz yolları da vardır; Mesela eşiniz göğüslerinizi ve karnınızı öpücüklere boğduğunda, pelvisinizi yataktan kaldırın ya da daha iyisi, omzuna bir elinizi koyun ve ilerlemesini istediğiniz yöne doğru hafifçe itin.

Muhtemelen, oldukça yaygın olan ve toplumsal faktörlere dayanan bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Ama kaygılarınızı aşmanızı ve ilişkinizin keyfini yaşamanızı tavsiye ederim.

Oral Sekse Engel Olan Ruh Halleri

oral-sex

oral-sex

Oral Seks Engeli # 1: Bilinçaltındaki Kaygılar ve Endişeler

Daha küçükken cinsel kimliğimizi keşfetmeye başladığımızda, çıplakken nasıl göründüğümüz hakkında endişelenebilir ve takıntılı olabiliriz. Eğer manken gibi mükemmel görünmüyorsak, eşimize seksi görünmeyeceğimiz konusunda endişe edebiliriz.

Bununla birlikte, bir kişinin sahip olabileceği en seksi özelliklerden biri belirli bir vücut tipi ya da kişisel bakım değildir. Hem vücudunuzla barışık olmalı hem de eşinizin ne kadar zevk aldığınızla daha çok ilgilendiğini bilmesiniz. Rahat ve kendinden emin olduğunuz sürece; Eşinizin, genital bölgedeki tüyleri zannettiğinizden daha az önemsediğini göreceksiniz.

Oral Seks Engeli # 2: Bu ‘Yenileme’ Duygusu

İş yerinde uzun bir gün, yemek, ardından ev işleri… Nihayet çarşafın altına girdiğinizde bacaklarınızın arasında partnerinizin yüzünü görmek bile istemeyebilirsiniz.

Şimdi eşinizle seksi bir duş almanızı öneririm. Sizi gün içerisinde üzerinize sinmiş kötü kokulardan arındırıp tamamen doğal bir koku ile birlikte, ıslak, vahşi bir gece ve sevişme yaşatacaktır.

Oral Seks Engeli # 3: Dikkat Dağılması

Cinsellik sırasında ön sevişmeden orgazma geçip koital (cinsel birleşme) sonrası sarılmaya kadar genellikle hem fiziksel hem de zihinsel olarak birçok farklı stimülasyon (uyarılma) yaşıyoruz. Tek başına stimülasyon yaşadığımızda, aldığımız zevke rağmen zihnimizin farklı alemlerde gezinme eğiliminde olduğunu sık sık hissederiz. Üstelik hepimizin bildiği gibi, kendinize odaklanmaya çalışmak, dikkatinizi toparlamanın en kolay yolu olabilir.

Pek çok aktivite, daha sürükleyici bir deneyime katkıda bulunmaya yardımcı olabilir. Mesela eşinizin başına masaj yapmak veya sizin bacaklarınıza ve kasıklarınıza masaj yapması için partnerinizin ellerini kullanmasını sağlamak… Ayrıca, partnerinizin vücudunuza her farklı dokunuşunda ve size neler yapacağını anlatırken daha fazla odaklanabilirsiniz. Bunların içinde hangilerinin size kendinizi daha iyi hissettirdiğini ve ne yapmak istediğinizi birbirinizle paylaşın. Yalnızca kendiniz ‘eylemin içine’ girmekle kalmayın, aynı zamanda size mümkün olan en iyi zevki nasıl vereceğine dair ipuçlarını verin.

Oral Sekste Haz Arttırıcılar

oralsex1

oralsex1

Bu kadar olumsuzluk yeter. Bazı harika olumlu destekleyicilerle devam edelim!

 Oral 1: Yastıklı Destek

İşte oral seks yaşamak için standart pozisyonda büyük bir fark yaratan küçük bir varyasyon…

Sırt üstü yatarken, dizleriniz bükülmüş ve bacaklarınız omuz genişliğinde veya biraz daha açık (esas olarak oral pozisyondaki misyoner pozisyonuna) bir şekilde yerleştirilmiş olarak, belinizin altına bir yastık koyun. Böylece pelvisiniz (kalçanız) yataktan kalksın. Bu, klitorisinizi partnerinize mükemmel bir şekilde sunacak ve sizi parmaklarıyla G-spot uyarımı için mükemmel pozisyona getirecektir.

Oral 2: Grab ‘n’ Grind

İstediğiniz yere yükseldiğinizde eşinizin dil tekniğini değiştirmesinden daha kötü bir şey yoktur. Bu nedenle orgazmik platonuza (orgazm noktanıza) ulaştığınızda, doğru dil tekniğini sürdürmesi için sözsüz sinyaller göndermekten çekinmeyin.

Bulunduğu yerde kalması için sağlam bir sinyal verin ya da klitorisinizin zevk almak için mükemmel bir konumda olması amacıyla kalçalarınızı biraz sıkın. Devam etmesi gerektiğinin ipucunu alacak ve bu coşkulu hareketin sıcaklığını takdir edecektir. Sadece kasık kemiğinize dikkat edin. Aşırıya kaçarsanız kasık kemiğinize zarar verebilirsiniz.

Oral 3: Bir Oyuncakla Şehvet Yükseltme

Tek başınıza kullandığınızda size mutluluk veren viblatörü, birde partnerinizin oral seksi ile birleştirdiğinizde ne kadar muhteşem olacağını düşünsenize. G-spot (G- noktası) masajı için tasarlanmış bir vibratör , kendi başınıza alamayacağınız türden bir çifte stimülasyon sağlayan cunnilingus‘a (kadına yapılan oral seks) kesinlikle akıllara durgunluk veren bir destektir.

Sonuç

Oral seksten daha fazla keyif almamız için bir numaralı ipucumuz nedir? Nasıl hissettirmesi “gerektiği” ya da oral seksi ne kadar sevmeniz “gerektiği” hakkında endişelenmeyi bırakın; hepimiz bizi belirli eylemlere yatkın kılan belirli uyarılma türleri için ayrı tercihlere sahibiz ve oral seks size uymuyorsa kesinlikle yapmak yada yaptırmak zorunda değilsiniz. Sonuçta, yatak odasında yapılacak bir çok harika şey var!

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published.