TERAPİ UYGULAMALARI DETAYLARI

Bireysel Konuşma Terapisi

Bireysel bir konuşma oturumu 50 Dakika sürer. Sizin probleminize göre bir terapi organize edilir. Buradaki terapotik yaklaşım hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin.

Çift Terapisi

İlk birkaç seansı tek olarak 50’şer dakika olarak daha sonra çift terapisine geçtiğimizde 90 dakikalık seanslar yapılmaktadır. Tek seanslar bittiğinde ilk çift terapisinde çiftin rahatını sağlayacak birlikte bir çift eğitimi yapıyoruz.

Grup Terapisi

Cinsel Şiddet / cinsel istismar / istismara maruz kalmış kadınlar için grup kursları yapıyoruz. 2 saatlik grup toplantısında Örnekler, psiko-indiksiyon, farkındalık ve duygusal alıştırmalar, yaşanılanların anlatımla paylaşmak ve ev ödevleri gibi unsurlar kullanılmaktadır. Her grup en fazla 10 katılımcıdan oluşmaktadır. Daha fazla bilgi ve katılım için iletişime geçin.

Diğer yardımlarımız

  • EĞİTİM PLATFORMUMUZ

   EĞİTİM PLATFORMUMUZ

   Birebir iletişim kurabildiğiniz bir platformda, kendinizi ve adınızı ifşa etmek zorunda kalmadan, ihtiyacınız olan desteği alabilme şeklidir.

  • TERAPİ / SEANS ŞEKİLLERİ

   TERAPİ / SEANS ŞEKİLLERİ

   Size En Yakın Ofisimize Gelerek Mevcut probleminiz ile ilgili, tedavi maksatlı uzmanımızda alacak olduğunuz terapi /seans Şeklidir.