TERAPİ / SEANS ŞEKİLLERİ DETAYLARI

OFİSTE SEANS

Size En Yakın Ofisimize Gelerek Mevcut probleminiz ile ilgili, tedavi maksatlı uzmanımızda alacak olduğunuz terapi /seans Şeklidir.
Ofis Randevusu Nasıl Alınır?
Ofis Terapi Randevusu almak çok basit, yapmanız gereken; 0 537 371 17 19 numaralı telefonumuzu arayarak randevu için gerekli bilgi paylaşımı yapıp, Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

ONLİNE SEANS

Bizzat gelerek doktor veya psikoloğu ile görüşme imkanı olmayan hastalarımız için Merkezimiz “Online Randevu” hizmetini başlatmıştır.
Online Randevu nedir?
Online randevusu sayesinde Dünya’nın neresinde olursanız olun doktorunuz veya psikoloğunuz ile Online iletişim kanalları aracılığı ile görüşme yapabilirsiniz.
Online Randevuyu Nasıl Alabilirim?
Online Randevu almak çok basit, yapmanız gereken; 0 537 371 17 19 numaralı telefonumuzu arayarak randevu için gerekli bilgileri alınız.
Online Randevu hangi durumlarda avantajlıdır?
Kliniğimiz her zaman yüz yüze yapılan görüşmeleri önermektedir, online randevu hizmeti sadece mecbur kaldığınız durumlar için bir seçenektir;
• Yüz yüze konuşmaktan çekindiğiniz durumlarda.
• Ankara ve İstanbul dışında bulunduğunuz durumlarda.
• Yalnız bırakamayacağınız kişilerin olduğu durumlarda.
• Merkezimize ulaşmanızın zor olacağı her durumda.

VIP SEANS

Bizzat gelerek doktor veya psikoloğu ile görüşme imkanı olmayan fakat online değil, birebir destek almayı tercih eden hastalarımız için oldukları yere gidilerek yapılan danışmanlık ya da tedavi hizmetimizdir.
Vip Seans Hizmeti Nasıl Alabilirim?
Vip Randevu almak çok basit, yapmanız gereken; 0 537 371 17 19 numaralı telefonumuzu arayarak randevu için gerekli bilgileri alınız.
Vip Randevu hangi durumlarda avantajlıdır?
Vip randevu hizmeti sadece tercih ettiğiniz durumlar için bir seçenektir;
• Yüz yüze konuşmak için ofise çekindiğiniz durumlarda.
• İstanbul dışında bulunduğunuz durumlarda.
• Merkezimize ulaşmanızın zor olacağı her durumda.

Diğer yardımlarımız

  • EĞİTİM PLATFORMUMUZ

   EĞİTİM PLATFORMUMUZ

   Birebir iletişim kurabildiğiniz bir platformda, kendinizi ve adınızı ifşa etmek zorunda kalmadan, ihtiyacınız olan desteği alabilme şeklidir.

  • TERAPİ UYGULAMALARI

   TERAPİ UYGULAMALARI

   Bireysel bir konuşma oturumu 50 Dakika sürer. Sizin probleminize göre bir terapi organize edilir. Buradaki terapotik yaklaşım hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin.