BİZ KİMİZ, NELER YAPIYORUZ?

Ailemizle, partnerimizle, arkadaşlarımızla ve meslektaşlarımızla yaşadığımız ilişkiler, mutluluğumuzda büyük rol oynar. İster zorluklarla karşı karşıya olalım, ister ilişkilerinizi güçlendirmek isteyelim, sizi destek olmak için burada olduğumuzu düşünerek yardım isteyebilirsiniz.

Bekar ya da evli, heteroseksüel ya da eşcinsel, genç ya da yaşlı olun size yardımcı olabiliriz. Koşullarınız ne olursa olsun, sorun ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, ilişkilerinizi en iyi şekilde yaşamanıza yardımcı olmaya kendimizi adadık.

Türkiye genelinde merkezlerimiz ve lisanslı yerel danışman ağımızın yanı sıra telefon, e-posta ve online destek danışmanlığı ağımız mevcuttur.

Hizmetlerimiz içinde; bireyler ve çiftler için cinsel danışmanlık, aile danışmanlığı, çocuklar ve gençler için cinsel kimlik danışmanlığı ve seks terapisi gibi alanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca, ilişkilerinde kritik aşamalarda bulunan bireylere çözüm hedefli atölye çalışmaları sağlıyoruz.

Eş zamanlı olarak sosyokültürel iletişiminde merkezinde bulunan çocuklara, yetişkinlere ve ailelere ilişki desteği vermek için kampanyalar yapıyoruz.